Obůrka Podháj ve spolupráci se spolkem Kamarádi, pořádají letos poprvé Halloween.
Můžete se těšit na podvečerní a večerní komentovanou prohlídku s krmením, vyrábění a možnost opékání vlastních buřtů. Halloweenská výzdoba také nebude chybět. Program je rozdělen na dvě kategorie a to menší a větší děti. Rozdělení dle věku necháme na rodičích.
Program pro obě varianty je stejný, jen s jedním rozdílem a to se strašením. Menší děti od 18 - 20 hod. nebudou strašeny, narozdíl od těch větších od 20 - 22 hod. Nutná registrace, máme omezený počet míst!!!
Jakékoliv dotazy směřujte na Lucii Gombitovou +420 737 762 475 za spolek Kamarádi a Lenku Kejkrtovou +420 778 802 221 za obůrku Podháj.
Informace:
cena 100 Kč/osobu za 2 hodiny programu
s sebou Lampiony
s sebou můžete donést i kaštany, žaludy, šípky, jeřabiny, suché pečivo
POZOR
Obcí Třebichovice se vymezilo pro parkováni vozidel návštěvníků Obůrky Podháj veřejné prostranství před Coop prodejnou adresa: Třebichovice 173, 273 06. Z parkoviště do obůrky je to 500 m, 6 minut.
Nezajíždějte k obůrce, není tam místo k parkování!!