loading
<
Daniel Dočekal: Dítě v síti

Daniel Dočekal: Dítě v síti

04.09.2019
17:30
Otevřeno: Pondělí, úterý, čtrvrtek - sobota
Místo: Gen. Klapálka 1641, Kladno
 
Jak moc si můžete být jisti, že vaše dítě není na sociálních sítích v ohrožení? Přijďte na besedu na toto téma.

Médii nedávno proběhla informace o chystaném dokumentu Víta Klusáka mapujícího sexuální zneužívání dětí na sociálních sítích. Stejné problematice se věnuje i internetový publicista a blogger Daniel Dočekal ve své nedávno vydané knize Dítě v síti: manuál pro rodiče a učitele, kteří chtějí rozumět digitálnímu světu mladé generace, (Mladá Fronta, 2019).  Nenechte si ujít zajímavou a užitečnou besedu s autorem knihy. Nedovolte bezohledným predátorům ohrozit vaše děti.

Daniel Dočekal je zakladatel internetového magazínu Svět Namodro, jeden z vlastníků agentury M.I.A. (později koupené Českým Telecomem).
V Českém Telecomu Daniel Dočekal zůstal a vytvořil portál Quick.cz. Vymyslel a vytvořil kolektivní weblog Prostý Občasník Originálního Humoru (Pooh.cz).

Většinu současných aktivit věnuje sociálním sítím, webdesignu, tvorbě obsahu, novým médiím, reklamě a internetovému marketingu. Provozuje už několik let weby jako www.bookz.cz, http://feedit.cz a www.justit.cz

V posledních letech jako konzultant radí a pomáhá řadě firem s marketingem, obsahem, sociálními sítěmi či komunikací. Školí, píše, vysvětluje a postupně rozšiřuje aktivity o další weby v roce 2015 například o @365tipů, #PRTIPY a rychlofky.

Vstupné na přednášku: 50 Kč.  Vstupenky budou k dispozici na místě v den konání akce. Rezervace míst na e-mailu: hruskova@svkkl.cz.

Dlouhodobé akce

Fuj, to je vedro, jdeme k vodě!
Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně, p.o.

Fuj, to je vedro, jdeme k vodě! Fuj, to je vedro, jdeme k vodě!

03.07.2020 - 20.09.2020
09:00 - 17:00
Otevřeno: Úterý - Neděle
566 m Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně,Huťská 1375, Kladno
Sládečkovo vlastivědné muzeum vás srdečně zve na letní výstavu věnující se kladenským koupalištím i lokalitám v okolí, kam se Kladeňáci chodili koupat.
více info

Překvapivě bohatá a zajímavá výstava o historii koupališť a koupání na Kladensku, přibližuje fenomén, který je již takřka minulostí, neboť po roce 1989 se struktura koupališť v regionu rozpadla a dřívější "koupalištní kultura" téměř zanikla. Kromě informací, jak to s kladenskými koupališti "dopadlo", najdete na výstavě více než sto fotografií i kolekci retropředmětů využívaných v minulosti ke koupání či při trávení dovolené u vody. Chybět nebudou ani dobové plavky či pláž s lehátky!

Fuj, to je vedro, jdeme k vodě!
Víkendová komentovaná krmení v zoo
Zoopark Zájezd

Víkendová komentovaná krmení v zoo Víkendová komentovaná krmení v zoo

06.06.2020 - 30.08.2020
09:00 - 18:00
Otevřeno: denně
8.6 km Zoopark Zájezd,Zájezd
Přijeďte do zoo na komentované krmení svého oblíbence!
více info

Užijte si v Zooparku Zájezd komentovaná krmení každý víkend po celé léto!

SOBOTA

  • 11.00 – Chameleoni
  • 13.00 – Surikaty
  • 15.00 – Velbloudi

NEDĚLE

  • 11.00 – Chameleoni
  • 13.00 – Lemuři
  • 15.00 – Velbloudi
Víkendová komentovaná krmení v zoo