loading
<
MILAN URZA (PRVNÍ HOŘE) & MICHAL KOBERSTEIN + hosté, dvojkoncert + jam

MILAN URZA (PRVNÍ HOŘE) & MICHAL KOBERSTEIN + hosté, dvojkoncert + jam

12.10.2019
20:30 - 03:00
Otevřeno: denně
Místo: náměstí Svobody, Kladno
Pořadatel: Dundee Jam
 
Dvojkoncert osobitých kytaristů s vlastní tvorbou - Milan Urza, frontman kapely První hoře, představí svůj sólový projekt Michal Koberstein vystoupí s autorskými písněmi i covery (The Doors ad.) / vstup100

Kdyby Johnny Cash zplodil syna s Honzou Nedvědem, narodil by se Milan Urza. Frontman alternativní stálice První Hoře a dua Kaspar Melichar, potměšilý bard, chystá debutovou sólovou desku. V Dundee Jamu představí své melancholické i potutelné folkové písně, tentokrát říznuté porcí jižanského country. Dále vystoupí kladenský kytarista a zpěvák Michal Koberstein.

Hudebník Milan Urza stojí hned za několika úspěšnými projekty. Od roku 1998 působí coby zpěvák, kytarista a jeden z hlavních tvůrců v avantgardním uskupení První hoře, se kterým obdržel dokonce Cenu Anděl za album "Lamento". Zatím posledním počinem této formace je oceňovaná nahrávka "Křehký mechanismus pozemského štěstí". Letos kapela po dočasném odpočinku ohlásila na červen návrat na koncertní pódia i zbrusu nové písně!

Již během minulé pauzy Prvních hoře nahrál jejich zpěvák Milan Urza se svým spoluhráčem Robertem Rajsem kladně přijatou folkovou desku "Velká derniéra", a to pod hlavičkou Kaspar Melichar. Nyní se rozhodl vydat své debutové sólové album pouze pod svým jménem. Nové skladby představí  12.října 2019 v kladenském Dundee Jamu, a to v doprovodu kytaristy Jirky Hese, kolegy z Prvního hoře. Sám Urza své novinkové skladby popisuje jako "melancholické i potutelné folkové písně, tentokrát říznuté porcí jižanského country".

 Milan Urza https://www.youtube.com/watch?v=Eg5rD0vWPus

Michal Koberstein https://www.youtube.com/watch?time_continue=27&v=eRXBGE0kAJ0

Rezervace: Dundee Jam Kladno, Nám. Svobody 1626, tel.: 312242827                                                                                                                                                                                 

Cena: 100Kč 

www.dundeejam.cz   

Dlouhodobé akce